Levné sportovní oblečení Prodej,Sportovní bunda velkoobchodní,2018 Nové prodeje oděvů
 
Úvod >  Informace o přepravě

Informace o přepravě

Vaše objednávka by se měla uskutečnit během 4 až 6 pracovních dnů od platby a objednání zásilky a potvrzení doručení. Dodávka byla dokončena v době platby. Odpověnaskola.cz Všechny objednávky jsou zadávány prostřednictvím odpovednaskola.cz Doručení zdarma Doručení zdarma. Pokud se však zákazníci rozhodnou zaplatit, bude platit poplatek za doručení. Dále, které objednávky budou zasílány do mezinárodních destinací pro mezinárodní přepravu.

Vrácení a vrácení transakcí
Naším hlavním cílem odpovednaskola.cz je nejvyšší úroveň požadovaná našimi zákazníky. Nabízíme jednodušší dvoudenní směnkovou politiku, pokud nejste spokojeni s vaším nákupem nebo máte otázky týkající se nákupu většiny položek, které lze vyměnit prostřednictvím www.odpovednaskola.cz. To dělá rozdíl s jakýmkoli produktem, který chcete rozdělit do dvou dnů od doručení, pomocí stejného, ​​musí být přitahovány k nám e-mailem nebo telefonicky.

Ve velikosti phallus, aby vás, nebo se vám nelíbí výrobek ve všech případech, si vyměníme zamýšlený formát nebo stejný výrobek, za předpokladu jeho použití na akciovém trhu. V takovém případě musí zákazník zaslat zboží na naši adresu, když si všimne výměny informací hlášených e-mailem. odpovednaskola.cz neodpovídá za zaslání stejného zpět.

Dodržujeme však nejvyšší standardy kvality odpovednaskola.cz a vrátíme peníze na váš bankovní účet v případě, že se jedná o výrobní vadu nebo pokud neodpovídá objednávce. Totéž musí být stejný snímek odesílání e-mailu produktu do 2 dnů. Odeslání do 2 dnů, pokud se toto oznámení týká pouze vrácení peněz.

Nezapomeňte, že je také nutné zaručit vrácení zboží a v každém případě uchovávat (čárové kódy, značky, štítky apod.) Ze všech obalových materiálů nesmějí být manipulovány ani kontaminovány.

Doufáme, že pokud jde o nákup od respondednaskola.cz, naše prioritní rizika jsou našim zákazníkům a dokonalá spokojenost s obchodem. Chceme, abyste byli rádi, kdykoli zakoupíte od nás, abychom vám poskytli ty nejlepší produkty a služby.

zpět
Copyright @2020 www.odpovednaskola.cz. 2018 Až 70% sleva na horskou tepláky,mikinu,sportovní bundě,sportovní módní tričko a zimní boty